Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moji psí kamarádi

20. 1. 2008

Tenhle článek je věnovaný mým čtyřnohým kamarádům. Mám jich celkem hodně, ale některé panička ještě nevyfotila. Mám slíbeno, že to brzy napraví a k popiskům přibudou i ta fota.BORDER KOLIE AQUA
Aqua byla první pejsek, se kterým jsem se setkala. Patří totiž paniččině tetě Radce. Ze začátku jsme se moc nemusely, jsem na ni moc dominantní. A teď? Kámošky být můžeme dokud si ona nebo já nezačneme moc dovolovat, pak si vzájemně vynadáme a jdeme si po svých.

Obrazek


ZLATÝ RETRÍVR ANITA
Anitka je taková moje druhá mamina. Je moc hodná a hlavně trpělivá. Nechá si ode mě všechno líbit. Je jí 9 let a už není tolik hravá, ale občas ji to popadne taky a to jsem pak v sedmém nebi. Anitka patří paniččině druhé tetě Jitce a moc ráda k nim jezdím na návštěvy. Anitka má různá ocenění z výstav, ale bohužel ji neuchovnili kvůli kyčlím. Chodila taky na cvičák - to od její paničky ta moje pochytila, jak se který povel má dělat a jak mi to má vysvětlit.

Obrazek


RHODESIAN RIDGEBACK ARLETA

S Arletkou je to vpodstatě podobné jako s Aquou, Arletka ale není takový poseroutka, což se mi líbí. Občas si po psím pohrajeme, ale oběma by na hru vyhovoval psík jiné velikosti. Já ji na lopatky nikdy nedostanu (vždycky na nich končím já) a venku jí taky sotva stačím.

ObrazekVÝMARSKÝ OHAŘ  LUXOR
S Luxíkem jsem se poznala 1.5. 2009 při pochodu na Karlštejn. Je to ještě takový trdloň štěněcí, ale je fajn. Víc na procházky samozřejmě vyhovuje Arletce, ta mu v běhu stačí.Luxor je alespoň dle mého názoru poslušný pes, který má výbušné páníčky, kteří se úzkostlivě bojí, aby se nenaučil nějakou špatnost, proto jsou na něj přísní.
My tři se budeme na výletech asi vídat často, protože jsme všichni pejsci paniččiných kamarádů "JANTARŮ".

Obrazek 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář