Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kamarádi za plotem

3. 4. 2008

Po zralé úvaze jsem se rozhodla, že si pár řádků zde zaslouží i pejsci, se kterými se zdravím na našich obvyklých procházkách po zdejším okolí. Chodíme s paničkou často do stejných míst, a tak jsem zde stihla za tu dobu poznat pár přátel. Jediné co mě mrzí je, že se s nimi nemůžu proběhnout venku před plotem, protože bychom si zcela jistě moc rozuměli. Asi vás nepřekvapí, že všichni do jednoho jsou to pejsci (není mezi nimi ani jedna fenka), ale je to určitě proto, že tady v okolí moc psích slečen není.

Fotku mám jen tří z nich (těch nejlepších), ale panička to při další prochajdě určitě napraví a já sem ty další určitě přidám.

Tak začneme:

Jako prvního Vám představím krátkosrstého jezevčíka. Jmenuje se Tim. Je to trochu srtešpytel jako já. Když vidí, že se panička blíží, tak hrozně štěká, ale jak se za plotem objevím já, to je jiná. Hned se zdravíme očucháváním, a pak se proběhneme podél plotu.

Obrazek

Jako druhého máme při cestě černého labrouše (panička si myslí, že je to labrouš - ale ona se v těch všech rasách blbě vyzná, tak to taky může být úplně něco jiného). Tenhle pejsek na mě docela trpí - vždycky na mě kňourá a snaží se dostat co nejblíž. Je to ale dobrý hlídač - na paničku totiž štěká, když tam nejsem já.

Obrazek

A poslední pejsek s fotkou je černý flat coated retriever (opět domněnka). S tím bych si venku asi rozuměla nejvíc. Je hodně kamarádský a panička mu taky nevadí. Navíc panička kolem něho chodí ráda, protože se jí moc líbí (chodí ho očumovat a obdivovat). S tímhle pejskem se nejvíc naběhám u plotu =o)

Obrazek

Při procházce se zdravím ještě s aljašským malamutem nebo sibiřským huskym (panička si zas není jistá =o), s černým pudlíkem, beaglíkem (snad se to tak píše?!) a bernským salašnickým psíkem. Fotečky dodáme..

Dneska (to jest 14.4.2008) jsem poznala další psí kamarádku. No ano, je to fenka! Jmenuje se Sára a je to sheltie. Dokonce jsme se poznaly, aniž by nám v tom bránil plot. Chvilku jsme se spolu očuchávaly a pak už jsme lítaly jako pošuci.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář