Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kamarádi z internetu

20. 4. 2008

Panička je na internetu celkem často (možná až nezdravě často), ale díky tomu poznává spoustu nových lidiček, kteří jsou stejně "postižení" (myslím takové to "postižení" koníčkem, kdy je člověk hladový po nových a nových informacích a neustále hledá, co ještě neví). Rozhodla se tedy, že když už si spolu tak dlouho dopisují na různých fórech, přidá mi sem jejich domácí mazlíčky, jakožto internetové kamarády. Paničce se tihle pejsi moc líbí (asi proto, že toho mají se mnou spoustu společného =o). Věřím, že i mně by se líbili, ale většina z nich to má k nám moc moc daleko, takže se k mé veliké lítosti asi ani nikdy nesetkáme. Dáme vám sem k pokochání alespoň jejich nejkrásnější fotečky, které nám k našemu velikému potěšení poslali jejich paničky. Snad se na nás nebudou zlobit, když tu uveřejníme pár informací o jednotlivých miláčcích, které jsme za nějakou dobu pochytily na fóru (www.celysvet.cz).

JŮLINKA

Obrazek

Julča je zlatá kokršpanělí slečna. V září jí budou 2 roky a pochází ze samotného Obrazekstředu Vysočiny. Prý má velikou zahradu, kde se může prohánět. Miluje vodu a nejraději spinká v kuchyni na rohové sedačce. Ráda žvýká různé klacky, kostičky, boty a plyšové hračky. Paničku zlobí tím,   že roznáší boty po zahradě a ona je pak nemůže najít. Další neřestí je, že má ráda kožené rukavice, ale v nouzi největší nepohrdne ani pletenými. Společnost jí doma dělá i 13 letá kočka Čertice. Je to kokřík, jak má být, a všichni z její veliké lidské rodiny ji milují.


BELLA

Obrazek

Bellinka je krásná černá kokršpanělí slečna. V květnu jí budou 3 roky, takže už netrpí Obrazekpubertálními vrtochy jako já =o). Bydlí v Ústí nad Labem, takže to k nám nemá nejdál (zde je reálná šance, že bychom se my dvě mohly někdy potkat =o). Je poslušná a její  panička ani nemusí nosit na procházky vodítko! Ráda běhá (jen tak, ale i u kola) a miluje vodu! Protože je tak krásně černá, tak se moje panička do budoucna (díky Bellince) rozhodla, že až trošku povyrostu a ona bude mít času nazbyt, pořídí mi černou kokršpanělí kamarádku. Bellinko, děkujeme za inspiraci!

(více na www.bell-dog.webnode.cz)


THEA A BERTA

Obrazek

Theunka je zlatá kokršpanělí dáma, celým jménem Thea Madame von Baskerville Obrazek=o). Bydlí s Bertičkou v Litomyšli. Jako správný lovecký pes miluje lov a v neposlední řadě i jídlo. Provozuje spoustu sportů jako je agility a skoky do křovisek všeho druhu (loví ptactvo). Má svou vlastní hlavu (za což ji obdivuji) a nesnáší, když někdo omezuje její svobodomyslnou psí dušičku. Dokáže vymýšlet neskutečně zábavné činnosti pro sebe, ale i pro svou paničku. Thea je můj veliký vzor. Kéž bych tak dokonale jako ona dokázala ovládat svoji "paničku"...

ObrazekBerta, ač se to nezdá, je dcera They! Tudíž kříženec kokršpaněla s neznámým plemenem. Thea je toho názoru, že se jí to dítě zcela nepovedlo, protože ji počala omylem. Přesto, že ji Thea bere jako nerovnocenného člena své rodiny, panička na ni má vcelku odlišný názor. Berta miluje lidi a lidskou společnost, agility (a k tomu patřící skákání), jídlo v nejširším slova smyslu a cestování. Nesnáší nudu a cizí pejsky.

(více na www.psoty.estranky.cz)


AMY A IRIS

ObrazekObrazek

Iriska je malý knírač (pepř a sůl). Narodila se 21.8.2002, tudíž už je to také psí panička a dokonce i matička. Bydlí s Amy na jižní Moravě. Iriska prý potřebovala kamarádku, aby jí dělala společnost, a to se jí i loni vyplnilo. S Amynkou jsou nejlepší kamarádky, co se čas od času vzájemně zlobí. Ale víte, co se říká..."co se škádlívá, to se rádo mívá".

Amy je zlatá kokršpanělí holka. Je o měsíc a pár dní mladší než já, narodila se 3.7.2007. Dá Obrazekse tedy předpokládat, že je to stejný živel jako já. Panička o ní říká, že je mlsná. Také miluje vodu (nedávno zjistila, že taky ráda plave =o) a s radostí si zahrabe v poli plném myšiček. Její panička ji ráda fotí, ale Amynce to moc po chuti není....i když, pokud ji někdy budete fotit, přineste s sebou pytlík piškotů a ona vymyslí takovou pózu, že s vyfoceným obrázkem vyhrajete každou fotosoutěž!

(více na www.v2e2rka.estranky.cz)


PEGGY

Obrazek

Peggy je ještě malilinkaté štěňátko, které Obrazekpřibylo k mým kamarádům docela nedávno. Je moc roztomilá a už teď je znát, že z ní vyroste krásná kokršpanělí slečna. Doma se na ni moc těšili a pečlivě připravovali vše, co štěňátkoObrazek pro začátek potřebuje. Má doma na hraní ještě dva lidské lumpíky, kteří si s ní určitě užijí spoustu zábavy. Protože je doma teprve chvilku, tak toho o ní zatím moc nevíme. Snad, že má ráda piškotky a granulky a momentálně všechno s chutí bere do svých drobných tesáčků.


Ostatní kamarády doplníme, pokud nám pošlou své foto. Moc se těšíme, M+B

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář