Jdi na obsah Jdi na menu
 


První narozeniny, první dort..

29. 5. 2008

Obrazek

28.5.2008 jsem měla ráno, jako každé jiné. Vyspinkaná do růžova jsem vstala, pomazlila se s paničkou a šup ven vykonat potřeby. Divné ale bylo, že za mnou panička za chvíli přišla a dlooouho si se mnou hrála - házela mi frisbee, honily jsme se po zahradě atd.

Obrazek

Pak zmizela do kuchyně a něco tam patlala. Samo, že jsem se za ní šla podívat - co kdyby náhodou něco upadlo! Ona na mě něco šišlala, no prostě byla to dopoledne Obrazeknějaká divná, jiná, přemilá a přehodná a neustále se usmívala - což jindy taky, ale tentokrát nějak víc. Když to dopatlala, zavřela se v pokoji. Poslouchala jsem za dveřmi a něco tam štrachala. Kolem oběda si mě zavolala, narvala mi na hlavu papírovou čepici s nápisem BRANDY a vzala mě do pokojíku. Postavila přede mě talíř s voňavoučkou mňaminkou a zapálila svíčku. Musela jsem chvilku jen sedět a čučet do foťáku, ale čekání stálo za to. Sice jsem to jednu chvíli nevydržela a uždíbla si kousíček, ale paničce to kupodivu nevadilo. Sfoukla za mě svíčku a už jsem se konečně mohla pustit do Obrazekté dobroty. No byla to neuvěřitelná chuť - MŇAM! Ani se mi ze začátku nechtělo věřit, že je to dortík pro mě!! Tolik pamlsků v něm nastrkaných. Ani jsem jich snad nikdy neviděla tolik pohromadě! Dort to byl veliký, takže jsem si musela nechat kousek na večer - ale dneska už z něj není ani kousíček.

Pak jsem dostala spoustu dárků - pamlsky, kondicionér, granulky pro dospěláky a to nejlepší na konec.....gumový míček na šňůře!! Hned jsem ho zabavila a šla si ho uklidit na zahradu pod strom. Panička si se mnou šla hrát a já na ní vrčela už z dálky, aby mi snad tu super hračku nechtěla vzít. Utíkala jsem před ní, dokud to šlo.

Obrazek

Odpoledne jsme ještě vyrazily na procházku. Byl to supr den. Kdybych tak mohla mít narozeniny každý den - hlavně teda kvůli tomu dortu a hračkám =o))....Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: týýýýjooo

(Brandy, 30. 5. 2008 18:58)

Jéé, děkuju moc Ennie a Dominiko. No jo, už dneska panička musela odpovědět jednomu pánovi v tramvaji, že je mi rok - zní to už teda děsně stařešsky, než když říkala, že je mi teprve ... měsíců! =o)

týýýýjooo

(Ennie, 30. 5. 2008 15:56)

Ahoj Brandynko!!!! Tak jsem se dozvěděla, že ty už jsi ta "dáma", které když se někdo zeptá, se nepočítají měsíce, ale roky. Prostě zkráceně: Brandynko, dodatečně všechno nejlepší k psím narozeninkám, hodně jídla, vody na koupání, pamlsků a hraček, hodné psí, ale i lidské kámoše, hodnou paničku a spoustu dalších splněných psích přání
přeje Ennie a Dominika