Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další dovolená v Dolním dvoře u Vrchlabí

4. 10. 2008

Obrazek

Ahojky,

tak zase po dlouhé době se hlásíme. Omlouváme se za neaktualizaci stránek. Panička je příšerná a vymlouvá se na to, že nemá čas, když teď chodí do té její slavné práce =oP. Já jí to teda nebaštím - bude to spíš tím, že si pěstuje strýčka Lenoru.

Ale k věci! 26.9. - 28.9.2008 jsme měli zase moc krásný víkend. Krásný nejen počasím, ale i tím, že jsme se sešli v tak hojném počtu (jen strýček Aleš chyběl a pár cizích lidí přebývalo). Do naší chatičky v Dolňásku jsme dorazili v pátek navečer. Proběhlo vítání, povídání, hraní pinčesu atd. - krom toho vítání a pomazlení pro mě nezajímavé činnosti. Neznámí lidé (kamarádi strýčka Láni) na mě chtěli drze sahat a já se samozřejmě nenechala - bez pamlsku ani prstíčkem zahrabat nikdo nesmí!!

Druhý den všichni vstávali celkem pozdě, ale já s paničkou jsme se kolem osmé vydaly na obhlídku blízkého okolí. Cestou jsme potkaly divná dvounohá stvoření - prý slepice. Moc mě zajímaly, lovecký pud se trochu ozval, ale byla jsem na svém novém navíjecím vodítku, tak smůla. No co, aspoň koňský koblížek jsem ochutnala =o)).

Po velice pozdní snídani jsme se rozhodli pro prochajdu. Autem jsme dojeli do Špindlu, pak busem na Špindlerovu boudu (abychom si ušetřili největší výstup do kopce). Procházeli jsme po česko-polské hranici, byli jsme u Poledních kamenů a dorazili až k Vrbatově boudě, odkud jsme sešli zpátky do Špindlu. Potkala jsem docela dost psích kámošů, ale čas byl jen na krátké očuchání. Nešel nás plný počet, jen já, panička, tety Míša, Mája, Linda a Péťa a strýček Tomáš. Další skupinka strýčků vyrazila na BEER TOUR na kolech a zbytek cizinců šel až na Sněžku (k té jsme se my jen zas o trochu přiblížili - snad příště už si jí střihneme načisto). Výlet super a v autě jsem spokojeně chrupkala a v chatě vlastně také. Panička mi taky koupila pro tento a další výlety nový cestovní pelíšek, který se zbalí do ruličky a zabere celkově míň prostoru v autě. Přitom je ale fakt pohodlný, a dokonce zdravotní!! A taky mám vlastně úplně nový pás do auta od GREEN DOGU (ten už totiž vypadá i na to, že by mě snad při bouračce mohl zachránit, nebo alespoň, že se na něm neuškrtím).

Neděle dostála svému jménu a byla ve znamení nicnedělání. I když přemýšlelo se o volejbale, ale to jde bez míče a bez hřiště dost těžko =o). Kousek jsme se prošli a pak honem na poslední oběd do restaurace. Budete se asi divit, ale paní majitelka mě poznala!!! Bohužel to ale nebylo tím, že jsem celosvětová známá kokří topmodelka, ale tím, že mě tam v srpnu pobodala vosa. Není to tedy moc významné, když vás poznají podle natelké držky, ale lepší než kdyby vás nepoznali vůbec. 

Jo a vlastně ještě jedna příhoda. V sobotu ráno jsme přišli na to, že došla ve studni voda, takže někdo byl za prase a někdo se šel ráchat do potoka. Panička potok oželela - prý radši být špinavá než nemocná. Já bych se klidně ráchnout šla, ale bylo mi to sprostě zakázáno.

Pár fotek najdete ve fotogalerii.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Takže sestřičkooo!

(Ennie, 8. 10. 2008 19:33)

Já si ty kalhotky sama sundavám (panička je ze mě na mrtvici=o)). Přijde mi strašně trapný chodit doma ve spodním prádle a ještě když si mě páníčci fotěj. Takže se vždycky naštvu a když není nikdo doma, sundám si je (když jsem pod kontrolou, tak si to nedovolím). A když panička přijde, zase mi je naštvaně nandá. Venku jsem středem pozornosti, takže chodim ven strašně ráda, ale panička mě vždycky od těch psů, co si mě všímaj, odtáhne. A nebo páníčci mých nápadníků odvedou frajery pryč. A normálně jsem se líbila i am. kokrovi, kterej si jiných hárajících fen prej nevšimne! Takže jsem se cítila jako frajerka! =o)
Tak pááá SÉGRO!

Ahoooj,

(Brandy, 5. 10. 2008 18:06)

téda, že bysme fakt byly nějaký vzdálený ségry?!? Tyhle podobnosti už začínají být dost podezřelý =o)). Já ten svůj cestovní pelech mám teď schovaný na skříni, je bohužel opravdu jen cestovní. Na chrupkání mám takový supr proutěný gaučík (taky tu v nějakém článku je vyfocený) a ještě jeden (na zničení), když jsem sama doma. Pás od Green dogu mám oranžový (aby mi šel dobře k srsti ;o). Improvizaci s kalhotkami známe. Ty růžové musela vyrobit, když jsem jí nepozorovaně vyklouzla za pošťačkou a počůrala si je a teď ty červené, protože mě nechává samotnou doma a černé jsem si po...(všechno) jeden den...dala růžové, černé vyprala (ale neuschly) a růžové jsem si taky po..všechno druhý den. Ale už jsem se zlepšila a červené drží =o)).

Jeee

(Ennie , 5. 10. 2008 11:30)

Tak koukám Brandy, že toho máme hodně společnýho. Nejen že teď taky hárám (sice poprvý), ale mám stejnej pelíšek (teda já mám dva a na ten stejnej už moc nechodim protože mi panička koupila strašně tlustej a měkkounkej novej). Modely kalhotek mám teda sice jenom dva, ale za to je jeden pruhovanej! (dopoledne, když jsem byla naštvaná na paničku,jsem si sedla a počůrala se, ona mi nechtěla dovolit štěkat na kočku, to má za to, tak pak musela improvizovat:) )A ještě máme stejný autopás! (od Green dog)-červenej xD My jsme prostě Brandy skoro stejný holky! xD